| Alexandrup a întrebat:

Pe 4 luna ce vine plec in europa 12 zile.Problema este ca am o pisica si toate rudele mele sunt plecate si nu are cine sa o ingrijeasca. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Ia pisica cu tine! --- vezi amanunte aici : http://www.zoopedia.ro/......ie-37.html

| bistriteanul a răspuns:

Cel mai bine ar fi s-o lasi la niste vecini de-ai tai! Apropo, daca o lasi acolo, da-le vecinilor si bani pentru mancare, s-o hraneasca cum trebuie!

| king4aday a răspuns:

Nu stiu in ce localitate esti, dar daca chiar toate solutiile pica, sunt hoteluri sau intelege-te cu un veterinar sa-ti tina pisoiul 12 zile. Cu vecinii ai vorbit? Nici ei nu vor sa te ajute? din ce localitate esti? poate te pot ajuta personal.

| SteauaNordului a răspuns:

cel mai bine este sa ii lasi un sac de mancare desfacut, litiera full si cam in fiecare colt al casei castroane cu apa. da unu prieten de incredere cheia la apartament sa vina din cand in cand sa mai schimbe apa. sau lasa cheia la vecini. nu iti lasa pisica altora ca e posibil sa nu o mai gasesti. eu mi-am lasat pisica 4 zile si in afara de un scandal mare, nu mi-a facut matzu meu nici o surpriza

| Andrei32133 a răspuns:

Dao la vecini deai tai si cum zice si bistriteanul dale bani de muncare si dale numele pisici si cerele nr de tel mai vb cu ei sa vezi ce face pisi big grin FUNDA plzz