| Bernoullie a întrebat:

Trec clasa a 9a. Vi se pare prea de copii ghiozdanul pe care l-am cumparat pentru acest an? http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:18

Răspuns Câştigător
| Dropsyyy a răspuns:

Nuuu.Sincer mie imi place. Nu e asa copilaresc. E suuperwinking Mult succes in clasa a 9'a:X

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Depinde câţi ani ai. Dar în general nu, nu cred că e pentru copii.

| Fineness a răspuns:

Mie nu mi se pare deloc copilaresc acest ghiozdan, mai ales pentru clasa a 9-a. blushing
Daca intr-adevar ar fi asa cum spui tu,asta ar insemna ca ar fi cu Hannah Montana,Spiderman,Kitty Kat si multe alte lucruri de la desenele animate.
Desi este roz(culoare pentru fetite, dar este superba culoarea), faptul ca este simplu si mai este si de la o firma buna lasa impresia ca este chiar de oameni mari si tu esti matura.
Oricum, mie chiar imi place acest ghiozdan love struck si sa-l porti sanatoasa!winking

| IoanaTempah a răspuns:

Nu. E ok pentru un ghiozdan.winking

| Flöricicä a răspuns:

Nu,mie mi se pare bun. Poate zici asta din cauza culorii dar daca asa ti.a placut...winking

| anonima13 a răspuns:

Nu e de copii dar puteai sa iti alegi alta culoaretongue, oricum acum se poarta la ghiozdane din acelea simple si micute, de culoare alb, negru, gri, galben.si cu un imprimeu sau un desen haios.tongue

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

Dimpotriva este frumos acum depinde de tine daca iti placewinking

| woofer a răspuns:

Io las recomanda pentru clasa a 6 poate a 7 dar nu a 9 scuze. rozu nu prea mai merge la 14-15 ani