| Allexaaaandra a întrebat:

Tu cum ai reactiona daca ai afla ca persoana care se presupune a fi pe post de tata, respectiv tata vitreg, umbla prin oras, se plimba prin parcuri si cine stie ce mai face cu alte femei in afara de mama ta? Stiind ca ea sta acasa si are grija de tot, inclusiv de mama lui care este la pat, si necesita o atentie marita.

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

I`as da una`n... burtabig grin... i`as spune mamei si i`as mai da si una`n...capbig grinlaughing

| kitty_8919 a răspuns:

M-as enerva foarte tare si as merge la mama mea sa ii spun adevarul nu as putea sa il las sa is bata joc de mama mea.

| iulia_5454 a răspuns:

I-as spune mamei imediat

| Allexaaaandra explică:

Daca i'as spune mamei cred c'ar innebuni. Nu stiu, chiar nu stiu ce sa fac...

| Chuck a răspuns:

Daca e vorba de un tata vitreg, as reactiona violent. I-as da cativa pumni in fata, chiar daca risc sa iau o bataie zdravana.
L-as face sa se simta rau. As incerca sa ii fac viata urata.

Asa gandesc eu. Normal ca asta e cea mai proasta solutie, dar e opinia mea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As incerca sa o ajut pe mama si in primul rand as incuraja-o sa-l paraseasca. Decat cu un astfel de om mai bine fara. Iti spun din experienta.

| marianaaa2938 a răspuns:

Grav. ar trebui sa ai o discutie serioasa cu el, si sa-ti spuna clar daca mai are ganduri serioase cu mama ta, si chiar de ce nu, daca nu intelege si nu renunta la obiceiurile astea de prost-gust, sa-l "ameninti" intr-un fel sau altul ca ii vei spune mamei adevarul!

| acana a răspuns:

Parerea mea este ca ar fi bine sa vorbesti cu mama ta ...si sa ii spui ce anume te framanta... e bine sa ii spui ce ai vazut...sau ce crezi... dar decizia finala, e normal sa o aibe ea. de asemenea. dupa cum deja presupui... ceea ce ai vazut.sunt lucruri care dor..., ma gandesc ca.ar fi bine sa stii dinainte ce si cum sa explici...pentru ca nu oricine se plimba prin parc.sau vb cu o persoana de sex opus, inseala...
ramane la atitudinea ta ce ai de facut in continuare
bafta