| Aryana112 a întrebat:

Am nevoie urgenta de un raspuns. Am o sora mica (de 2 luni jumate). Eu sunt din prima casnicie a mamei iar ea din asta noua. O cumnata de a lui tata (vitreg) umbla cu facaturi. Parinti mei au tinut post negru si s-a aflat ca ea si fratele tatei au facut asta ( au incercat sa o omoare pe surioara mea pt avere). Si de 3 zile de cand tata vitreg s-a intalnit cu ei sora mea plange intruna si nu doarme. Aseara mama a zis ca nu mai merge asa si ca ea tine post sambata pana mor. Apoi tata i-a spus sa tina ca vede ea cand se intoarce. Deci care-i faza cu postul sambata si cu inturnatul inapoi?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Luati copilul si duceti-va la preot sa-i citeasca daca sunteti asa de credinciosi.
Dar eu v-as sfatuii sa duceti de urgenta copilul la spital ca din prostia voastra, copilul poate sa moara si faceti puscarie ca l-ati lasat sa moara!

| mihai69 a răspuns:

„Faza" e că nu mai trăim în evul mediu. S-au inventat medicii și serviciile de urgență. Dacă un sugar plânge într-una de trei zile, acolo trebuie mers, nu la babe, biserici și posturi - inconștienților!

| totuldesprenaturasiaventura a răspuns:

In ce oras locuiesti

| Aryana112 explică:

Am fost la doctor si nu are nimic... e perfect sanatoasa.