| anonim_4396 a întrebat:

Uitati-va aici, nu aveti curaj! https://www.youtube.com/watch?v=L6-lpX93ht8

6 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

As putea sa te contrazic laughing nu duc lipsa de curaj.
Ce pot sa spun... destul de util video-ul de pe la 1:45 te invata sa inoti, pe la 2:20 iti arata cum sa dai palme intr-un mod "artistic", la 2:35 cum trebuie sa te speli pe maini laughing Absolut mirific. Iar punctul culminant 2:45-2:55, tipul se crede culturist. Nemaipomenit! Mi-am irosit 3 minute din viata uitandu-ma la chestia asta laughing (PS: m-au durut ochii sa ma uit pana la sfarsit )

| ABCD122 a răspuns:

Mama, mama laughing

| Printesa10TM a răspuns:

Am adormit!

| Printesa10TM a răspuns:

Pe majoritatea ii sperie poza ta!

| Fumiko a răspuns:

Ce sec, aproape am adormit.

| anonim_4396 explică (pentru Fumiko):

De ce e sec? nu inteleg