| foreveraloneexista a întrebat:

Un an nou fericit si buna TPU!
Care sunt poreclele voastre? (a mea este-,,dudulița,, laughing, mi a pus o soramea cand eram mai mica si asa a ramas)

Răspuns Câştigător
| PisicutzaCuTupeu a răspuns:

Bună!
La fel îți doresc și ție!
Porecla mea este : Dudă, Mickey Mouse, pisic.hee hee

7 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Frate-meu imi zicea Didi (cand era mai mic), si la scoala mai imi ziceau colegii Morcov, ca seamana numele de familie, o data si o profesoara la prima ora m-a numit morcov..toata clasa a fost pe jos de ras.

| BubuLina999 a răspuns:

Porecla nu am. dar am un coleg de clasa caruia ii spunem garcealaughing... este foarte de treaba si amuzant.

toti cunoscutii imi zic catalina, caty sau catabig grin

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Eu eram,, breazu,, pentru ca am o fasie de par alb, cam de 2 cm.latime,care porneste spre frunte.Acum e alb tot, iar acea fasie e aurie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soricell laughing!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și ție.
Nu am o poreclă pe care să mi-o fi zis mulți, cei mai mulți îmi spun pe nume. Mi-au mai zis cei din familie „Anuța" sau „Alisuța". Mă zgârie pe urechi diminutivelehee hee.

| mickidutza a răspuns:

Deci s incep cu ale mele: mary,mickidutza,uky,m@ry,w@r!,tinky, snappy,`ary, freaky star, marx, pantera neagra etc... sunt foarte multe ele laughing

| LittleMe a răspuns:

Teso.