| Lyndsey a întrebat:

Un baiat din clasa a 4-a m-a place.Este foarte simpatic si as vrea sa fim prieteni(nu iubiti pentru ca eu sunt intr-a 7-a si ea cam micut)...Astazi un coleg de clasa l-a adus in clasa si ne uitam foarte simpatic unul la celalalt.Eu l-am intalnit prima data la ziua de nastere a uni prietene din clasa.Eu cred ca el(Andrei.baiatul dintr-a 4-a) ii va spune lui alex(colegul meu si prietenul lui)ca ma place si as vrea sa fiu pregatita pentru a-i raspunde atunci cand alex imi va zice:"Andreea, mi-a zis Andrei ca te place!"...iar eu ce sa ii zic? Vreau cat mai multe variante.As vrea sa fiu pregatita cu un raspuns cu care sa ii inchid gura pe moment.cat mai multe replici duc spre marea funda.

Răspuns Câştigător
| Rawwwrrrr a răspuns:

Tu poti sa-i spui: Stiu. Este un baiat simpatic, dar nu as putea sta cu el pentru ca este prea mic pentru mine. As dori sa fim doar prieteni, nimic mai mult. Si nu va trebui sa ne batem joc de el. Asta e ma place, ii va trece lui. Doar sunt destule fete in lumea asta si se va indragosti de multe alte fete dupa ce va trece peste mine.happy Sper ca te-am ajutat.happy winking xD

2 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

E cam aiurea, ai ajuns la o varsta destul de maricica incat sa gandesti singura 13-14 ani, si cum ii poti da importanta unui copil de 10 ani?
Generatia asta.

| LuminitaRoz a răspuns:

"Si eu il plac" cu siguranta ii vei inchide guralaughing