| Din Mine Zboara Doar Fluturi :) a întrebat:

Buna!

Mai nou m`am indragostit de un coleg de clasa.Eu cred ca si el ma place si as vrea sa ii spun.Problema e ca eu sunt mai timida si nu stiu cum as putea sa-i zic. Help!

6 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu ii spune, demonstraza-i! Aseaza-te cu el in banca, zambeste-i, saluta-l, observa-i reactiile. Daca te place va face si el la randu-i aceste lucruri, poate chiar mai mult smug.

| Lorelai a răspuns:

Lasa-l pe el sa iti zica primul!

| Live.Laugh.Love a răspuns:

In aceiasi problema sunt si eu laughing
eu am de gand sa-l bag in lista de mess [ mi-e teama ] dar am id lui happy iar acolo sa-i zic ce simt, de 2 ori mi s-a intamplat asa cu baieti din clasahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i! Ce pierzi? Cât despre timiditate, toţi avem problema asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deja stau cu el in bancahee hee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel e si cu mine! Nu stiu cum sa te ajut! Si eu sunt timida.