| Niss a întrebat:

Un baiat intreaba o fata ce ar face ea acum, cand el e suparat pe ea. Fata, (buna prietena considera el) ii spune ca si-ar duce viata mai departe si ca nu i-ar pasa. Dupa asta, se cearta si nu isi mai vorbesc. Dupa 24h, fata il intreaba "Ce face?" si el se simte in culmea fericirii ca i-a scris. Se impaca. Dupa parerea mea, nu poti sa treci cu vederea ce iti spune un "bff" (asa crezi el ca e, dar ea nu crede asa) si ca o prietena buna ce sunt eu cu el, ar trebui sa ii zic parerea mea...adica mi se pare absurd, culmea ce a facut el

2 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Eu cred ca el isi da seama, dar alege sa fie orb. Eu cred ca pentru ea, elnu inseamna mare lucru, dar cred ca el e cam aprins dupa ea.

| Niss explică:

Crede* scuze greseala
Si "?" * (la "daca trebuie sa ii zic parerea mea")