| Kida_5763 a întrebat:

Un baiat m`a intrebat daca vreau sa fiu cu el...Eu am acceptat dar de cateva zile numai vorbeste cu mine. Ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
| Leriunda a răspuns:

Asta nu inseamna ca nu te mai place am fost si eu cu un timp care a facut la fel.Nu este supara pe tine sau ceva de genu dar pur si simplu ii este rusine fata de ceilalti colegi sau ceva de genu ai inteles tu deci fi tu cea care fac primul pas sa zic asa si poarta o dischutie cu el sper ca ti-a folosit sfatul meu.big grinbig grinbig grintongue:X:X:_*

6 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Um. eu zic că şi-a bătut joc de tine.
Sau, nu are cum să te contacteze. L-ai văzut tu şi te-a evitat? Pentru că dacă e aşa, chiar şi-a bătut joc de tine.
Mai sună-l tu, poate îţi răspunde. happy

| Candice a răspuns:

Pai vorbeste tu cu el si intreaba-l daca a patit ceva, daca s-a suparat pe tine sau daca vrea sa va despartiti.

| Nextone a răspuns:

Sa il intrebi ce s-a intamplat poate s-a razgandit si nu are curajul sa iti zica sau nu stie ce inseamna o relatie. Vorbeste cu el e foarte important.Baftahappy

| Roessess a răspuns:

Eu spun sa nu sari cu concluziile. Acum 2 saptamani am patit acelasi lucru. Doar ce vorbisem cu tipul resprectiv sa fim impreuna si dupa 2 zile nu a mai dat nici un semn de viata. Si am inceput sa trag concluzii. Apoi am aflat ca nu dadea nici celor din cartier smne de viata si incepusem sa ne ingrijoram. Ca ieri sa aflu ca este arestat timp de 3 saptamani pentru un scandal dintr.o cafenea in care el nu era implicat dar au fost niste incurcaturi oricum...oh go on

Vorbeste cu el...vezi ce s.a intamplat acum cat nu e prea tarziu.incearca sa afli. Comunicarea este totul in lumea asta... oriunde ai fiwinking Succes:*:*:*

| Effy12 a răspuns:

Probabil ca te inseala...Eu zic sa iti iei viata el cel mai bun lucru in astfel de momente.Regrete Eterne...

PS:laughinglaughinglaughinglaughing)

| oanna_8063 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el despre acest lucru happy
Si poate o sa va rezolvatzi problemele :*