| alexxa_1555 a întrebat:

Un baiat mi-a scris pe facebook., ca toate imi plac (pozele). sa mai las si pe altul sa scrie? ce sa-i raspund? am sters toate comentariile si like-urile le-am retras. as dori ceva in care sa i-o intorc. REPEDE VA ROG!

14 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

In primul rand nu ti-a facut ceva rau daca a scris ca toate pozele ii plac. Omul si-a dat cu parerea, sau mai bine spus s-a exprimat liber pe un site unde ti-ai pus singura pozele sa fie apreciate, adica placute sau nu de cei din jur.
Poti cel mult sa il apreciezi si tu ca el sa exprimat pozitiv cu privire la ceea ce afisai tu de buna voie pe Internet.
Mult succes.
Invata ce inseamna site de socializare si ce inseamna wall si afisarea informatiilor (pozelor) in mod public.

| NoChanceForUs a răspuns:

Ce face facebook-ul din oameni...mai bine mă fac călugăr decât să am așa copii.

| alexxa_1555 explică (pentru NoChanceForUs):

Pastreaza-ti opinia ca nu ma ajuta cu nimic

| NoChanceForUs a răspuns (pentru alexxa_1555):

Păi nici Doamne-Doamne nu te mai poate ajuta cu nimic, deci eu nici atât.

| alexxa_1555 explică (pentru NoChanceForUs):

Adica ce vrei sa spui?

| iNs a răspuns:

Eu unul nu am inteles nimic.Ce naiba, ai lipsit la orele de romana?

| iEmonel a răspuns:

Mai bine stergi facebook-ul.

| alexxa_1555 explică:

De ce sa il sterg?

| iEmonel a răspuns (pentru alexxa_1555):

Ca te bate romana.

| alexxa_1555 explică:

I-am scris unui baiat pe facebook ca imi plac pozele, la care el a raspuns ca " sa mai las si pe altii sa comenteze"... atunci eu am sters comentariile lasate de mine si like-urile. Acum vreau sa ii zic ceva, un fel de razbunare. el mi-a lasat ceva de genul " holee. da toate iti plac. mai lasa i pe altu sa scrie"... Un raspuns va rog. FUNDA

| iEmonel a răspuns (pentru alexxa_1555):

Poate glumea sau poate il irita persoana ta si ca i-ai comentat la toate pozele.

| alexxa_1555 explică:

Si ce comentariu sa-i las?

| iEmonel a răspuns (pentru alexxa_1555):

Nu ii mai lasa nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*face palm"
Fetito, pentru asta e facebook-ul. Daca nu vrei asa ceva de ce ti l-ai mai creat?
Si un sfat din partea mea: mai treci pe la orele de limba romana. Nu de alta dar esti analfabeta rau. Nu prea am inteles ce ai scris tu acolo...doar am descifrat (intr-o oarecare masura).