| fanezodo a întrebat:

Un cadou pentru prietena? De ziua ei? Idei? Atenție! Prietena, nu iubită

2 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Salut!
Depinde ce ii place respectivei persoane. Eu spre exemplu am prietene care sunt înnebunite după bijuterii (nu neapărat prețioase). Am altele care le plac cărțile, dulciurile.
Depinde totuși și de vârstă fetei/femeii.
Daca e o fata merge și un ursuleț. Dacă e o femeie atunci poți trece la flori cadouri simple dar care au gust.
Uneori ii poți lua lucruri utile. Nu neapărat acele obiecte decorative pe care le admira o data apoi zac în vitrina... laughing totuși depinde și de persoana (dacă apreciază sau e o persoana mai extravaganta)
Dar principal poți rămâne la un buchet de trandafiri, o ciocolata și ce crezi tu ca ii mai place respectivei.
Numai bine! Sper sa găsești cadoul perfect!?

| LeonardoMihai a răspuns:

Salut, o idee genială de cadou pentru prieteii este un starmap personalizat cu o dată importantă din prietenia voastră și o dedicație frumoasă.
Un star map e o hartă stelară cu un design aparte, care surprind în timp și spațiu cerul înstelat al unui moment ales de tine. Check it out here: https://starmaps.ro/