| CynicalCunt a întrebat:

Un sofer de autobuz mergea pe o strada in Colorado. A trecut pe langa un STOP fara sa opreasca, a trecut pe o strada cu sens unic, s-a oprit unde scria "nu parcati" si a trecut pe langa o masina de politie fara sa ia amenda. De ce?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

...aaa...cred ca m-am prins!
de fapt nu conducea.ci mergea normal nu?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...conducea o ambulanta?

| unknow a răspuns:

Pentru ca era ``Un sofer de autobuz``;; asta inseamna ca asta era meseria lui, nu ca era cu masina!
politia nu avea dc sa-l ia! nu aveau motive atata timp cat nu era cu automobilul!

| Alissonn14 a răspuns:

Era doar masina de politie fara politisti laughing

| UnZambetTeRog a răspuns:

Ca nenea soferu ala. era pe invers. Adica facea toate lucrurile invers.

| CynicalCunt explică:

Wrong. Care imi zice are funda.

| CynicalCunt explică:

Apache castiga! Good gamehappy