| Vicleanu_Rafael_1994 a întrebat:

Noaptea in localitate am trecut pe langa o masina de politie logan (hatchback) cu aprox 70km/ora. Nu m-au oprit. Am sanse sa primesc amenda acasa? Nu stiu daca masinile mici dispun de aparate radar sau doar cele MCV. Era 12 noaptea, strada goala, am vrut sa turez un pic masina sa se mai curete de cele rele.

3 răspunsuri:
| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Nu cred ca avea radar. Daca avea, o sa-ti trimita amenda prin posta.

| Florian20405 a răspuns:

Nu exista logan hatchback.Si daca scria pe ea polita rutiera posibil sa fi fost cu vreun radar dar nu cred.Eu zic sa stai linistit, nu cred ca era radar daca nu scria pe masina polita rutiera.
Bafta!

| LTAA a răspuns (pentru Florian20405):

Din moment ce scrie "o masina de politie logan", avea insemnele, nu crezi?