| VladimirCelGroaznic a întrebat:

Un ursulet de plus poate ameliora singuratatea? Doresc raspunsuri serioase.

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Doar dacă era viu, dacă te putea asculta, dacă mormăia, dacă..., și dacă...
Ești trist, într-o lume atât de veselă?

| zurick a răspuns:

A dărui un urs de pluș este un gest frumos, dar nu va înlocui niciodată o jucărie o persoana care să-ți fie alături.

| Biiskrem a răspuns:

La fel de mult cum un simplu ambalaj gol de plastic poate reduce foamea.

| Andreeac33 a răspuns:

Nu, in niciun caz.

| hamsterita29 a răspuns:

La fel de bine poate ameliora si un dulap, adica deloc. si cu 100 de ursuleti tot singur esti