| George28710 a întrebat:

Salut TPU, ma cunosc cu o tipă, sunt curios daca poate fi ceva intre noi având în vedere ca bunicii mei sunt nasii de cununie ai părinților ei.
Doresc răspunsuri serioase

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poate fii nimic intre voi, chiar daca sunteti rude prin alianta, fiindca fata este fina bunicilor tai.
la cate miliarde de fete sunt disponibile pe lumea asta, tu te dai taman la fina bunicilor?
Vrei sa iscati certuri intre familii?

| mihai69 a răspuns:

Întreab-o pe ea nu pe noi. De unde să știm noi daca te place sau nu, dacă ar vrea să aibă dau nu o relație cu tine etc?

| George28710 explică (pentru mihai69):

Salutare, se pare ca nu mi-ai înțeles întrebarea...

| mihai69 a răspuns (pentru George28710):

Ba eu am înțeles întrebarea, dar se pare că tu nu ai priceput răspunsul meu.

| iulia0514 a răspuns:

Nu are nimic pentru ca nu exista nici un grad de rudenie între voi!

| cretsss a răspuns:

Buna,
Ca si grad de rudenie, nu exista legatura intre voi, deci nu exista niciun pericol sau impediment, atat timp cat amandoi va doriti sa fiti impreuna.