| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea sa lucrez avand in vedere ca am 16 ani?

6 răspunsuri:
| daii a răspuns:

La un restaurant(picol), la impartit pliante/fluturasi.

by daiiwinking

| ViVi a răspuns:

Mc donald si in plus nu e cu program faci ture...cand ai timp happy si castigi destul de bine pentru varsta ta big grin

| Paris a răspuns:

Pai cea mai buna meserie in adolescenta, este cea de promoter happy

| ÅñdRa a răspuns:

Din cate stiu... poti sa lucrezi pe periodata de vara cu norma intreaga, si acum cred ca la Mc Donald si cred ca nu faci program cu ture.

| moodyblues a răspuns:

Poti sa dai meditatii la ce te pricepi(chitara, matematica...eu dadeam la romana. ce imi placea!)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai putea sa imparti pliante in poste sau pe str...