| niculescu16081994 a întrebat:

Unde credeti ca ar trebui sa imi fac majoratu. 1 : la restaurant sau intr-un club

6 răspunsuri:
| DoOdO a răspuns:

Din punctu` meu de vedere cel mai bine e in club ca doar odata faci 18 ani si te distrezi da si la restaurant iese destul de bine [am fost la o amica]. Daca ai tot ceea ce vrei si prietenii tai cei mai buni poti sa-ti faci majoratu` si pe strada happy

| DoodleEver2 a răspuns:

Eu zic intr-un club pentru ca pana la urma faci 18 si trebuie sa te distrezi nu faci 40 laughing La multi ani!

O seara buna happy

| AlysukaAlysuka a răspuns:

Intr-un club e suuuper fain.si la facut si sora mea.deci e prea fain.acum e decizia ta.:*:* si la multi ani pentru cei 18 ani...:*:*:*

Răspuns utilizator avertizat
| Cristina45 a răspuns:

In cluuub ca e super tare big grin ca pana la urma o singura data implinesti 18 ani si merita sa sarbatoresti cum se cuvine big grin sper ca te-am ajutat... funda?