| Pretending a întrebat:

Unde gasesc o rochita ca asta? http://i45.tinypic.com/2rnju2s.jpg

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Sincer,nu stiu unde se gaseste si nu am de gand sa-ti raspund "La magazin!", deci iti spun ca poti sa o faci pe comanda, la o croitorie din orasul tau.
Ai nevoie de ceva voal negru cumparat, si daca le arati poza o sa stie acolo care e materialul din jurul bustului.

| Pretending explică (pentru Libelle):

Dar o sa o faca frumoasa? adica nu vreau sa fie de aia ca dracu

| Libelle a răspuns (pentru Pretending):

Da..trebuie sa ii explici ce si cum vrei.
Am vazut rochii facute pe comanda foarte reusite.In fond, e facuta in atelier si ea.numai ca dupa cerintele tale.