| iustinboss a întrebat:

Unde gasesc redeem-ul la MicroVolts?

7 răspunsuri:
| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

Uite man iti voi explica in 10 pasi:
1.Intra pe site
2. Logheazate
3. Uita-te sub microvolts unde scrie cu galben si dai club house(2 clickuri)dar ii dai numai pe club house chiar daca iti apare in jos alte variante
4.Dai in jos de tot cu mouse-ul si uita-te in stanga.
5.Acolo scrie View Recent Update, Watch Mv Live, Maypole Challenge, Invite Friends si Redeem si mai jos scrie niste chestii care nu te intereseaza
6. Intri pe joc si dai Inventory
7.Acolo te vei uita sus si dai pe ''Set''
8.Vei vedea acolo costumul si-l vei pune pe tine dar trebuie sa ai nivelul 15
9. Sfarsit
10.Da-mi funda

| LionelMessi10 a răspuns (pentru PяĬɔhĬηĐεℓ):

Denyz sunt Tudor1O da-mi si mie niste coduri.

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns (pentru LionelMessi10):

Aaaaaa coduri! Pai de cand s-a schuimbat microvolts nu mai merge nici un cod sad

| PяĬɔhĬηĐεℓ a răspuns:

De care? cel mai mare pe care nu il foloses e de 17 dar are k/d slab....ma rog uite-aici nume:Senseyben80000 pass:Serafina01 si daca vrei altul mai bun de 12 nume:MicroHit23 pass:MicroHit24 jur ca asta e ff bun! Are 12 si are clan dar clanu nmai e bun sa stii ca e foarte bun rupe tot cred ca are si arme unlimited! Are cativa banuti dar ii faci tu! Succes

| NejneriuMihnea1990 a răspuns (pentru PяĬɔhĬηĐεℓ):

Ha ha slab cont eu am unu lvl 11 cu 14 arme unlimited si toate full, toate partile unlimited la toate caracterele si inca 500.000 mp happy

| stefanrokar a răspuns (pentru NejneriuMihnea1990):

Tu ai folosit RT.

| Ul_Ra_1997 a răspuns:

Deci te loghezi intri in club hous dai pe numele tau, apoi acol in stanga in mijloc este ceva galben care scrie: NEW UPTADE, si acol gasestibig grin FUNDA?