| AcadeaDeMenta a întrebat:

Unde Imi Pot Face Un Forum Gratuit... PLsss Cel Mai Tare Forum Are FUNDA

Răspuns Câştigător
| Zady a răspuns:

Incearca www.webs.com te inregistrezi, dai create site, dai numele site-ului, selectezi optiunile pe care le vrei, daca vrei doar forum o lasi doar pe aia bifata si tocmai ti-ai tras un forum. da fundita:P

3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Incearca cu www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un Site sau blog GRATUIT! Se adreseaza tuturor, incepatori sau avansati si vine cu o interfata in limba romana!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca iti faci forum, studiaza avantajele unui pachet de hosting platit fata de unul gratuit. mai ales in cazul unui forum, unde conteaza foarte mult sa nu iti pice serverul http://www.launpahar.com/? p=65. Un articol ce atinge cateva din aceste probleme aici

| DinuAndrei2014 a răspuns:

Salut, www.freebb.co este cel mai tare serviciu de gazduire forumuri gratuit!

Incearcal!