| teiubesc_5029 a întrebat:

Unde locuieste mai exact mayli cyrus adica, strada, orasul, tara, nr casei etc pentru ca uite va dau un sfat folositi google maps si ai vedeti casa vecini etc va rog frumos

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se scrie Miley Cyrus.
Nu sta nici in Los Angeles si nici in Las Vegas. Sta intr-un mic orasel Toluca Lake.
Downloandeaza-ti Google-Streetwiev.
Funda?

3 răspunsuri:
| bianca a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu daca vreti sa stiti ia se drogeaza si pozeaza goala daca nu crede intrati pe google si scrieti la imagini!laughing

| alynutzzza_2128 a răspuns:

Hei salooth! N-am habar unde locuieste si sincer nici nu ma intereseaza... Am folosit si eu Google Maps so sincer e fff misto am vazut casa matusei mele din Germania big grin Bafta!