| Andreea2000ingersh a întrebat:

Unde pot afla rezultatele la Simularea Evaluarea Nationala la Matematica/Lb Romana 2013?

3 răspunsuri:
| AlexiaD a răspuns:

Depinde...daca esti din Bucuresti, se afiseaza la toate scolile din capitala luni, pe 11 februarie, daca nu, s-ar putea sa le gasesti pe net...

| Andreea2000ingersh explică (pentru AlexiaD):

Da copile stiu ca luni. eu vreau acumwinking stiu si eu ca sunt pe net, dar unde?

| AlexiaD a răspuns (pentru Andreea2000ingersh):

Bai copile acum n-ai de unde, ce-i atat de greu? laughing Daca esti din Bucuresti, asteapta ca toti ceilalti. happy