| Rubbiii a întrebat:

Unde pot gasi niste teme pentru windows xp mai colorate mai frumoase :d k pentru fete happy va rog! funda!

2 răspunsuri:
| MiruuuNaa a răspuns:

Http://www.weheartit.com

* Aici gasesti ce poza vrei, sunt diferite teme si foarte multe imagini. Site-ul este in engleza si scrii preferabil "desktop wallpaper". Pentru ca imaginea sa fie mare apesi pe cea care iti place, click dreapta, save image ...si dupa o salvezi in calculator. In fine.chestiile astea cred ca le stii sigur. Sper ca te-am ajutat. Pa **** :*

| Rubbiii explică (pentru MiruuuNaa):

Temee vreauu nu imagini sad