| Adda20 a întrebat:

Unde pot gasi role in pitesti, ma refer la mgazine ca nu prea stiu. ma poate ajuta cineva? va rog.

4 răspunsuri:
| Sergione40 a răspuns:

La Decathlon ai incercat?

| Adda20 explică (pentru Sergione40):

Nu am incercat dar o sa incerc! multumesc!

| MagicalCriminal a răspuns:

Nu sunt din Pitesti, dar stiu bine ca prin toate orasele din Romania sunt fel si fel de magazine. Eu mi-am luat rolele mele(sunt reglabile de la marimea 35 la 38) dintr-un magazin de copii. Se pot gasi si in hipermarket-uri. Nu stiu daca voi pe acolo pe la Pitesti aveti Cora, Carrefour sau Kaufland(desi nu cred ca se gasesc la Kaufland).
Poti sa te interesezi.
Sper ca te-am ajutat. Pup. :*

| Adda20 explică (pentru MagicalCriminal):

Da iti multumesc o sa incerc!