| mariamarybu a întrebat:

Unde pot gasi testele initiale la geogra si la istorie? pentru clasa a6a

Răspuns Câştigător
| Andrrr a răspuns:

Daca te referi la rezultate, acestea se sunt confidentiale si le pot afla doar parinti sau daca profesorii sunt indulgenti chiar si tu.In ceea ce priveste subiectele.tot ceea ce tine de subiecte de la minister le poti gasi pe www.edu.ro,dar e posibil ca profesorii tai sa le faca chair ei avand in vedere ca esti in clasa a sasea, dar poti gasi pe acest site modele pe care le poti lucra, avand in vedere ca au aceiasi structura. Sper ca te-am ajuatat!