| anonyma15 a întrebat:

HEI TPU! cam din ce se da test la geogra si istorie in clasa a IX-a la testele initiale?

2 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Pai la istorie
din razboaiele mondiale
si la geografie cam din totbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Testul initial verifica nivelul cunostintelor de pana atunci, dar nu te ingrijora: profii le dau pentru ca sunt obligati sa le aiba la arhiva, nu se trec in catalog, ii ajuta pe profi sa decida cum sa va ia (cu cat sunt mai proaste cu atat profii va vor lua mai de la 0, vor presupune ca nu stiti si va vor explica din nou. daca siti va vor lua mai tare din prima )iar unii le pastreaza drept amintire si vi le dau la sfarsitul liceului ca sa vedeti ce diferente mari s-au produs intre timp.