| Claudia_3811 a întrebat:

Unde pot gasi versuri de la poeziile din volumul,, cartea cu jucarii,, de tudor arghezi? nu o gasesc la biblioteca

4 răspunsuri:
| costyn162 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/RainBlue/14c165f27d6dcd aici asculti tot volumul de poezii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

/209. 85. 135. 132/search? q=cache:GskmIOuT0FcJ:...clnk&gl=ro
faci comanda aici si ti-o trimite acasa, cauta o librarie online la tine in oras si te va costa mai putin oricum cartea costa in jur de 10 lei. daca vrei caut eu link, daca nu te descurci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine