| Blackaannee a întrebat:

Unde pot sa gasesc ghete de iarna negre cu blanita alba? daca se poate sa-mi gasiti si poze?big grin

2 răspunsuri:
| Shuellen a răspuns:

La Leonardo poti gasi, nu stiu in ce oras stai.La noi este un magazin numit "Parvu" unde gasesti incaltaminte de la reebok, puma, nike. Poate ai si tu un asemenea magazin la care te-ai putea uita.

| AsiSoyYo a răspuns:

Ghete? Poti in loc de banii de ghetute sa mai pui 10 lei si sa iti cumperi ugg. ghetele se gasesc la leonardo si in city parca