| adrian_7273 a întrebat:

Unde se face box in piatra neamt? (si un site ceva informatii va rog multt!) Multumesc.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a redescis sectia de box la Piatra Neamt!
Antrenamentele au loc in sala de lupte si box in fiecare luni, miercuri si vineri, de la ora 14.30!

| Psssssssssssss a răspuns:

Nu stiu numi lace sportul asta.

| Kuniva_Adrian_1990 a răspuns:

Box in Piatra Neamt poti face la Sala Mica A Clubului Sportiv Ceahlaul. Mai multe informatii pe website http://boxpiatraneamt.inlight.ro

| MasterOCD a răspuns:

Http://www.piatra-neamt.net/forum/showthread.php?tid=672

asta e cu box thai dar daca stii ceva sau ai aflat intre timp despre box normal spune-mi si mie te rog

| uskt a răspuns:

Eu fac antrenamente la box de 1 an jumatate... poti veni la sala oricand.antrenamentele se tin intre orele 15:00-! 17:00.in zilele de luni marti miercuri

| Altul_Nimeni_1995 a răspuns:

Asta caut si euhappy