| urgentr a întrebat:

Unde se gaseste lipici de haine si hartie pe care se printeaza o poza si se calca pe bluza? Unde se gasesc paiete stralucitoare si colorate de lipit pe bluze? va rog scrieti-mi repede dau fundita

Răspuns Câştigător
| asy25 a răspuns:

Sunt niste abtibilturi care are un fel de material pe spate si cand dai cu fierul de calcat se lipeste pe haine

dar sincere sa fiu nu am auzit de lipici de haine

daca esti din botosani poti merge la romarta dar daca nu pe la librarii vezi daca gasesti big grin

sau poti coase dar trebuie sa fii atenta cum cosi sa nu se vada prea bine ata big grin
MULT SUCCES!

FUNDA? plizzzzz