| Lovinggirl a întrebat:

Urgent! Ajutati-ma si pe mine cu o mica problema! Cumb pot scapa de un tigan? funditaAA

4 răspunsuri:
| Alexander21 a răspuns:

Nu ai cum... daca incerci ceva iti vine tot neamu lui dupa tinelaughing

| Lovinggirl explică:

Am uitat sa spun ca ma inteleg bine cu el

| Nono12346 a răspuns (pentru Lovinggirl):

Si eu am aceias problema, ma dispera cu telefoanele si daca vede ca imi fac un prieten un amic devide gelos desi mie nu imi place de el angry lui ii place de mine si face ca toti draciangry

| Lovinggirl explică (pentru Nono12346):

Eh norocul meu este ca nu mai are telefon. Dar totul a pornit de la faptul ca eu m-am despartit de prietenul meu. Sper sa reusesc sa scap cumva