| luncasu a întrebat:

Urgent! am nevoie de un sfat si mi-as dori sa-mi raspunda mai mult baietii.maine este sf Ion si este ziua prietenului meu ...nu stiu ce sa fac, ce cadou sa-i fac....mentionez ca mai mult de 10 lei nu am laughing

Răspuns Câştigător
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Ce-a mai buna e cum zice si alex, niste prajituri.Scoate-l la o prajitura tongue 10 Lei e cam foarte putin si cand te gandesti la cadouri altel decat bijuterii, ceasuri etc, trebuie sa ai cel putin 30-50 Lei si poti cere si de la parinti, sigur inteleg.Mie cel putin tot timpu imi dadeau chiar daca era vb de o colega de clasa.Prajitura e cea mai buna idee.Sa-l scoti la o cofetarie/cafenea unde au si prajituri si sa stati linistiti la o masa povestiti,poate mergeti undeva la petrecere seara,dar nu in club ca e prea penibil pentru sarbatori de genu',sau petreceti seara impreuna,poate imbratisati la unu acasa urmarind un film,etc tongue Ideea e sa petreci timpu cu el si cadou e mai mult simbolic, nu trebuie sa-i iei masina sa fie fericit, ci ceva simbolic si sa-i oferi un moment de care sa-si aminteasca cu bucurie chiar daca va despartiti maine tonguewinking Iar scosu la o prajitura si o pizza la un film seara imbratisati ar fi mai mult decat super pentru ca chiar daca ii plac jucariile de plus etc, e baiat si niciodata nu o sa se arate foarte incantat pentru ca ar insemna sa semene a gay, ceea ce pentru cei Heterosexuali e semn de slabiciune tongue

Sper ca te-am ajutatwinking

Ceao :*:*

| luncasu explică (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Meritai funda...o ai happy mersi

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru luncasu):

Pentru nimicwinking Faptu ca te-am ajutat ma bucura, funda e doar cireasa de pe tort :*:* Dar cate torturi nu am mancat fara cireasahee heetongue Griji de tine :*

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru luncasu):

Pentru nimicwinking Faptul ca te-am ajutat mi-e multumirea tongue Funda e doar cireasa de pe tort :*
Ai grija de tine scumpa :*
Ceaowinking:*:*:*

7 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Foarte buna ideea lui @alexpesistem. Mergi la el acasa cu niste prajituri.

| alexclaudiu2003 a răspuns:

O perna

| ReDoNe2910 a răspuns:

O ciocolata

| MeAlex a răspuns:

Nasol. cam putin:d dar te descurci. Ia niste prajituri sa le mancati impreuna.