| WrongPassword a întrebat:

URGENT! Azi „am umblat" prin PC, sa inregistrez ceva... si am „dat peste cap" setarile de la sunet si acum NU SE MAI AUDE NIMIC! Nici sunetul de pornire al calculatorului, despre muzica nici nu mai spun - am cautat intrebari asemanatoare dar n-am gasit rezolvarea. Va rog, care stiti ajutati-ma. Funda mare de tooot puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| ella7 a răspuns:

Instaleaza placa de sunet, o ai pe unul din cd-urile pe care ti le-a dat atunci cand ai cumparat calculatorul sau Incearca jos, in bara de start, in dreapta, ai o iconita pe care scrie "volume". Da click si ridica toate acelea la volum.
fundita?

| WrongPassword explică (pentru ella7):

Sincera sa fiu, exact dupa ce am pus intrebarea --- am gasit solutia problemei, dar primesti funda pentru ca ai incercat love struck Thanks

| angel9 a răspuns (pentru WrongPassword):

Buna! Poti sa`mi spui si mie ce avea pc`ul? Am si eu aceiasi problema.