| Abigaile a întrebat:

Urgent- -Buna am 20 lei vreau sa--mi iau cv unguent crema pentru mancarimi in zona intima-vagin cam pe acolo, de vreo 2 luni am avut niste bubute mici care ma mancau ( erau de la paduchi [parul acela] m-am epilat au trecut) acum e altceva ma mananca in zona intima vagin fund pe acolo spalatura in vagin nu stiu sa-mi fac am 14 ani habar nu am vreau ceva crema unguent plicuri am auzitt de tantum rosa da e in vagin spalatura si nu stiu (nu vreau sa incerc ink sunt virgina ) ce imi recomandati pentru ca la ginecolog sg nu pot sa merg nu stiu unde este si trebuie platit ( cu mama nu vb, ma injura ma bate ehh deci fara ea si crred ca am facut o infectie ( secretie [galbena] mirositoate) asta e infectie ( adica eu ma epilam cu bigul lui tata [scuze mi-e rusine] deci am 20 lei ce imi recomantati voi ce-ai folosit ce sa fac help meeee

3 răspunsuri:
| maliyna a răspuns:

Pai nu e bine sa folosesti bigu lu taicatu de aceea ai facut infectielaughing

| Ciupaciupss a răspuns:

Pff.Nus daca e gluma sau nu:-s dar suna destul de ciua dat straight face eu zic sa vorbesti cu mama ta despre asta ...nu are cum sa fie chiar atat de nepasatoare ce mama este astastraight face. Daca nu.te duci la o farmacie si inceara sa ii explici farmacistei ce se intampla si ea va sti exact ce iti trebuie... ai grija ce faci in continuare.si ai grija cu mama ta sad iti las un mesaj pe privat :* bafta

| Ciupaciupss a răspuns:

A.si am uitat sa mentionez tongue

secretia aia de care spui tu...nu este o infectie.tongue asta li se intampla tuturor fetelor, cand sunt racite sau cand se apropie menstruatia...

Uite id meu : innokent.girl daca ai nev de cateva sfaturi... te pot ajuta cu mare placere. ai grija ke faci wave