| LaLalaaa a întrebat:

Urgent! Funda! Am fost cu un baiat dupa care m-am despartit de eloh go on.In acea zii am intrat pe mess si am vazut ca el avea la avut o poza mai veke cu o prietena de'a mea. L'am intrebat si a zis ca e cu ea.In acea seara, in parc ne'am intalnit si m'a intrebat daca vr sa fiu cu el i'am zis ca nu stiu si a sp ca vb cu prietena mea cu care era el.Seara pe mess mi-a sp ca ma iubeste mult si ca vr sa fie cu mine...in fine dupa multe discutiioh go on i'am zis ca da, iar seara pe mess mi-a sp ca nu prea ma mai place si ca nu mai vr sa fie cu mine:-|. M'am suparat normal x( Iar astazi s-a rugat de mine sa fiu cu el si eu tot ii spuneam nu! dc? pentru ca in primul rand si'a batut joc de mine si ca m'a mintit(mi-a lasat msg ca nu mai vr sa fie cu mine si dupa aia ca vr si a sp ca i'a dat candva prov sa zic asaoh go on). Iar acum daca ma intreaba iar ce sa'i zic? ca mie imi mai plc de el! AJUTOOOOOR!crying

Răspuns Câştigător
| Lovely a răspuns:

Parerea mea este ca nu te merita. l'ai iertat odata de 2 ori. totusi ulciorul nu merge de multe ori la apahappy sincer cred ca el chiar si'a batut joc de tine si ca nu tine la tinehappy si dupa cum spuneai tie doar iti PLACE de el. e o diferenta intre a iubi si a'ti placea de cinevahappy deci timpul nu e peirdtu. poti gasi pe altcineva care sa te merite cu adevarat si sa nu te faca sa suferi. :*:*

happySucces!

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pai si sta sau nu cu prietena aia care avea poza la avatar?thinking
Cred ca n-are sens sa iti spun ca ai luat cea mai buna decizie avand in vedere ca stii clar ca isi bate joc de tine. Ce e cu atata lalaiala?laughingBa te place, ba nu, ba sta cu tine, ba iti da papucii. F**ca himphbbbbt

| Emena a răspuns:

Este foarte nesimtitstraight face. Nu il mai baga in seam.si daca te mai intreaba de ce ii spui ca probabil iar e o provocare data de cineva si nu vrei sa isi mai bata iar joc de tine.Sau ii spui ca ai prieten sau ca placi pe altcineva.

| gigiro a răspuns:

Ii spui ca te-ai saturat de nehotararea lui, in plus ai un prieten nou, care e foarte sigur pe el si care nu umbla cu fundul in doua luntrii.

| amanda33 a răspuns:

Nu stiu cati ani ai dar situatiile de genul sunt intalnite la persoane sub 14 ani. n-are sens sa alergi dupa unul nehotarat. ai tot timpul din lume sa gasesti pe cineva pentru tine. o sa iti treaca si " placeala" asta pentru el cat de curand... daca te mai intreaba ii spui ca nu ai chef de un baiat care nu stie pe ce lume se afla si sa ramana cu cine vrea ca nu te merita. succes

| Punky a răspuns:

Eu zic sa te interesezi sa vezi daca a fost pe bune o provocare sau daca nu. Daca nu a fost nu are rost sa-ti mai bati capul cu el. Daca a fost o provocare ar trebui sa-i spui ca nu a fost frumos ceea ce a facut chiar daca a fost o provocare si dupa ce iti cere scuze impacati`va.big grin

| theea_5574 a răspuns:

Oricat de greu ti-ar fi ii zici NU si cu asta basta. n`are rost sa te injosesti in fata lui.de fiecare data cand are el chef sa se desparta de tine.
il tratezi cu indiferenta si incerci sa nu te mai gandesti la el! succes:*

| oana_9912 a răspuns:

Normal ca nuuu :O, nu esti roata de rezerva ...chiar daca iti place de el iti va trece...se vede ca isi bate joc de tine.succes:*

| Reyskate99 a răspuns:

Zii da, si zii ca daca mai face asta n-o sa mai fi niciodata cu el. funda?