| AndyAndrey35 a întrebat:

Urgent, imi trebuie prieteni emo din Sibiu puppy dog eyes

11 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Pai ce mai stai gaseste-i! Succes!

| AndyAndrey35 explică (pentru daassh):

Vai ce raspuns mi-ai mai dat! Urat...

| daassh a răspuns (pentru AndyAndrey35):

Scuze nu asta era ideea, vroiam sa te incurajez succes sa-i gasesti.

| AndyAndrey35 explică (pentru daassh):

Lasati-ma ca numa la voi va ganditi, eu am pus intrebarea astya sa gasesc pe cinev, iar tu daca nu erai interesat nu trebuia sa raspunzi happy

| daassh a răspuns (pentru AndyAndrey35):

Ok, data viitoare nici nu am sa-ti mai raspund, poti sa ma blochezi ca utilizator ca sa fi sigur/sigura ca nu am sa iti mai raspund.

| AndyAndrey35 explică (pentru daassh):

Ok, dar esti cam saparacios, eu numa prieteni am vrut, cer prea mult?

| daassh a răspuns (pentru AndyAndrey35):

Eu nu am sa te contrazic, e parerea ta despre mine eu eu pot doar sa o respect, cat despre intrebare NU nu creri prea multe.

| AndyAndrey35 explică (pentru daassh):

Ok confused

| IoanaMdfkr666 a răspuns:

Păi daca chiar ai nevoie sunt fata si sunt din Sibiu...Sunt EMO...

| CristyyEmo a răspuns:

Dc iti trebuie prieteni emo?

| AndyAndrey35 explică (pentru CristyyEmo):

Pai asa, dart daca nu ma ajutati inseamna ca nu sunteti buni spre ajutor tongue Ps; NU VREAW EMO CARE SA SE RAIE POATE DOAR DE STIL, IMI PALCE MODA EMO,,,