| Brilliantik a întrebat:

Urgent Tpu.Scritimi nume de fete romanesti frumoase, cu cit mai multe cu atit mai bine! FUNDA

3 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Salut! ....Nu ma apuc sa-ti insir nume de fete, ca-n cartea de telefon. In schimb, pot sa te asigur ca nu am intalnit decat fete frumoase care poarta aceste nume- Andreea, Alina, Bianca, Cristina,Diana,Daniela,Irina, Laura, Anda, Lidia, Simona ....si lista poate continua.

| vocea a răspuns:

Diana, adndreea, crina, maria, mariana, laura, Cristina, adelina, magdalena, gerogiana, andra, mihala, daiana, roxana, mirabela rtc

| biafresh a răspuns:

Aurora, Adelina, Luiza