| Kairaa a întrebat:

Vreau niște nume de fete, sa fie frumoase, romanești sau englezești. Sa fie frumoase

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Maria, Ioana, Simona, Carmen, Cristina, Eva, Georgiana, Patricia, Laura, Mihaela, Emilia, Lavinia, Liliana, Liana, Letiția, Natalia, Daniela, Veronica., Ana, Andreea, Alexandra, Claudia, Andra, Anca, Oana, Geta, Roxana, Alina, Ema, Adriana, Doina, Mioara, Florentina, Irina, Mariana, Camelia, Adriana, Raluca, Diana, Izabella, Geanina, Corina, Mădălina, Ionela, Elena, Tatiana, Tania, Paula, Bombonica.

| UserulAnonim a răspuns:

Ally, Ella, Ciara, Emma, Liz (Elizabeth).
Silvana, Laura, Tatiana, Lavinia, Tania, Andra

| dianaaelena69 a răspuns:

Astea sunt cateva care mi se par destul de dragute: Daiana, Alexia, Alissa, Aniela, Daniela, Georgiana, Allyson, Beverly