| o1OCXsss a întrebat:

URGENT! ~trebuie sa plec la drum lung si vreau sa-mi descarc de pe internet cateva desene animate, filme pentru copii seriale tv pentruu copii ori ce. apoi ca sa le bag pe telefon ca sa pot sa le vizionez. Va roog dati-mi site-urio de unde le pot descarca fara bani sau virusi1! Funda@!

Răspuns Câştigător
| ForeverWarrior a răspuns:

Copiezi linkul de pe youtube si il pui la donwload pe siteul asta http://www.convertfiles.com/ si in dreapta la output format dai 3 gp dupaceea dai convert astepti, iti da un link dai click pe el si se donwloadeaza.

| o1OCXsss explică (pentru ForeverWarrior):

Sunt mai multe casute, in care casuta tebuie sa pun linkul care vreau sa-l downloadez?

| o1OCXsss explică (pentru ForeverWarrior):

Si dupa ce dau convert trebuie sa astept asa mult? ca deja astept deo vesnicie

| ForeverWarrior a răspuns (pentru o1OCXsss):

Sunt la care dureaza mai mult dar poti deschide mai multe odata si donwloadezi in acelasai timp mai multe

| o1OCXsss explică (pentru ForeverWarrior):

Ce fac daca nu ma mai lasa sa descarc?

| ForeverWarrior a răspuns (pentru o1OCXsss):

Dc nu te lasa ce scrie?