| BlondyBlue a întrebat:

V-ar deranja daca o fata (baiat) de care va place ar purta aparat dentar fix?

Răspuns Câştigător
| Noonee a răspuns:

Nu. Depinde si de felul lui de a fii, daca te face sa razi si te simti bine in preajma lui...nu ai de ce el incearca decat sa`si indrepte un defect(ceea ce este bine). Dar intrebarea poate fii si aceasta :"Ti-e rusine de prieteni din cauza acelei persoane?"Si aici raspunsul este: depinde de tine daca crezi ca merita o sansa.

8 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nustraight face

| MaeRi a răspuns:

Pe mine nu m-ar deranja, pana la urma aparatu dentar iti face dinti frumosi.tongue

| Coriii a răspuns:

Wtf... in nici'un caz happy

sincer mie nu mi se pare gen:

-scarbos.

-insuportabil

sau alte kk'turi

chiar mi'ar place happy

senzatiii noi happy

| noktambul a răspuns:

Nu, pentru ca stiu ca nu este ceva de durata.

| jeleu_3231 a răspuns:

Pai daca m-ar deranja nu mi-ar mai place de el, practic, nu?

| Turok90 a răspuns:

Clar nu!

| Pink_8397 a răspuns:

Nup!