| maya_1225 a întrebat:

V-ati face o prietena care ar avea aparat dentar? cat de mult v-ar deranja?

12 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Nu, nu m-ar deranja! daca o iubesc nu ma intereseaza ca are aparatwinking

| pinkystyleツ a răspuns:

Si prietena mea cea mai buna a avut aparat dentar si si l-a dat jos pe mine nu ma- deranjat cu nimic conta prietenia ei fata de mine. Funda?

| Shery a răspuns:

Cred ca fata se referea la o relatie iubit-iubita, nu amicitie. Chiar nu stiu daca ar deranja aparatul la sarutat... Nu am incercat niciodata.

| Lynnaedsalvatore a răspuns:

Nu ar trebui sa te deranjeze aparatul dentar. personal nu ma deranjeza deloc. nu conteaza cum arata, contreaza ce simti.

| pisoias29 a răspuns:

De ce nu? nu m-ar deranja deloc happy

| Aymris a răspuns:

Chestia asta mie mi se pare o banalitate.In ziua de azi tuturor le pasa de cum arata persoana de langa ei.hai sa fim seriosi. Poate ea sa fie ce'a mai frumoasa persoana de pe pamant, daca atunci cand deschide gura lumea din jur pleaca... O adevarala relatie se bazeaza pe incredere si comunicare in nici un caz pe cum arata happy si cred ca am spus tot ce era de spus happy deci nu conteaza daca ai aparat dentar sau nu happy

| scabex a răspuns:

laughing eu am avut o prietena cu aparat dentar si nu te deranjeaza absolut deloc aparatuhee hee Din contra erea foarte simpaticahee hee

| Acaikus a răspuns:

Pai nu ca as avea un astfel d prieten dar acum depind si d varsta si d comportamentul acelei persoane daca esti sigura ca se compoarta bine si cu alti prieteni dai tai eu as zice sa nu-ti faci probleme din cauza ca poarta aparat acum nu ai ce sa-i faci in orice caz daca cineva a jignito spune-i ca e spre binele ei ok?winking

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Nu ma deranjeaza pe mine daca are aparat dentar DIN CONTRA! e bine fiindca mai tarziu apare regretu in legatura cu dintii daca o iubesti o iubesti exact cum ehappy si pentu astia care nu le plac fetele cu aparat dentar un aparat dentar pot face dintii mai fumosi de aici rezulta un zambet foarte atragatorhappy

| maya_1225 explică:

Nu ma refeream la o amica ci la un iubit/a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,deloc.

| Vadsuneteverzi a răspuns:

Aparatul asta zgarie pe partenerul/partenera cand te saruti?