| gabystar a întrebat:

V-ati bronzat vara asta?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ca tractoristiilaughing

| JustMe a răspuns:

Da, m-am bronzat dar nu ft ft tare, potrivithappy

| LoveMe a răspuns:

Pfff!
da... daca m`ai vedea...ioooiii

| Malvina24 a răspuns:

Eu nu m-am bronzat foarte tare desi am stat destul de mult timp la soare, eu am o piele care se bronzeaza greu, sau daca ma prinde soarele imi dispare bronzul, am incercat tot felul de autobronzate si nu a mers, am incercat apoi cu lotiuni care accentueaza bronzul-degeaba! Pe ultimele dati in care am fost la plaja am folosit uleiul de masline care vi-l recomand si voua. Tu te-ai bronzat? Care e secretul tau pentru a obtine un bronz uniform si frumos?

| Ðεεα • ♥ a răspuns:

Daaa, şi incă cum!:X

Vine foarte bine, mai ales in contrast cu, culorile :Orange, galben, alb, roz!

Baftăă şi muult bronz, dar nu în exces!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am bronzat putin, din nefericirelaughing(nu sunt fana bronzului, imi place pielea alba).