| deea_1980 a întrebat:

V-ati regasit intr-un personaj dintr-o carte pe care ati citit-o? Daca da, care este si de ce?

8 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In Kittim personajul episodic din "Ingerul Mortii". E un personaj masculin atat de complex si atat de realist conturat incat dupa ce termini de citit esti convins sa ca il vei intalni cand vei iesi pe strada.Conceptiile lui despre moarte sunt impresionate si tot ce face el se invarte in jurul acestui subiecthee hee

| Bacemi a răspuns:

Piciul de Alphonse Daudet. Eu as putea fi cu siguranta Daniel Eysette. M-as vedea si in rolul lui Armand Duval din Dama cu camelii. E greu de spus acum insa m-am regasit de multe ori in diferite ipostaze in timpul unei lecturi.

| Pho3nix a răspuns:

Eu m-am regasit intr-un pesonaj dintr-un film.hee hee

| Yarinn a răspuns:

Voi parea obsedata de seria "Amurg", dar sincera sa fiu, m-am regasit in caracterul Bellei big grin. Sunt tacuta, imi place sa citesc, sunt groaznica la sport blushing, sunt impiedicata, nu-mi place sa dansez in public, etc.

| DonGiovanni a răspuns:

Eu nici nu am citit. big grin

| RyAngel a răspuns:

Poate o sa radeti, dar daca cititi cartea "Michael Jackson magie si nebunie"...si ma cunoasteti pe mine bine ma gasiti in rolul principal, exceptand chestia cu "Haos si recuperare" si din partea 11 la pagina 494 nu pot zice titlul capitolului deoarece are un continut mai...

| sporadic a răspuns:

Romeo si Julieta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am regasit in personajul principal dintr-un film. Dar n-o sa spun care anume. Avind in vedere cit de mult am vorbit despre mine pe acest site, unii vor ghiciwinking