| R3670560 a întrebat:

V-ati taia venele pentru iubitul vostru?

Răspuns Câştigător
| Gumiix a răspuns:

Nu!

17 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Ar fi un lucru prea prostesc, normal că nu.

| MenInShadow a răspuns:

Eu nu mi-as taia venele pentru un baiat, bine, poate spun asta pentru ca sunt baiat, dar nici pentru o fata.
Nimic nu e mai bun decat viata mea, in acest caz, a ta, viata ta e mai importanta decat iubirea luiwinking

| Rockart a răspuns:

Trebuie să fi ultima terminată ca să faci una ca asta.

| Siracuzia a răspuns:

Mie una mi se pare cea mai mare prostie sa iti pui capat vietii pentru un baiat care nu merita nici macar o lacrima, apai propria ta viata.

| Bris a răspuns:

De ce sa fiu atat de proasta?laughing

| Holocaust a răspuns:

Egalitate am zis. Dacă el ţi-ar cere să-ţi tai venele, tu i-ai cere să-şi taie şi el altceva. Ceva important pentru el.

| R3670560 explică (pentru Holocaust):

Ce important sasi taie?

| Holocaust a răspuns (pentru R3670560):

Las-o baltă. Presupun că eşti mult prea mică să înţelegi.

| R3670560 explică (pentru Holocaust):

Nu-s mica am 15 ani

| Holocaust a răspuns (pentru R3670560):

Atunci gândeşte-te...

| Andreea1198 a răspuns:

DoamneeeeeeeeelaughingChiar nu ai altceva de facutlaughing? Nu se poate asa cevahappyTreci peste, nu e nevoie de sange mai ales la o varsta asa de frageda...Mai ai timp suficient!

| CeViata a răspuns:

No! laughing Dc u ai facut-o? Si daca ai face`o dc ai face asta? thinking

| drhotzu a răspuns:

De ce sa imi tai venele?
ce am cu ele?
ce tampenie mai e si asta?
nu m-as sinucide pentru nimic! cum adica sa ma sinucid? damn that is stupid! trebuie sa fii cel mai mare prost de pe planeta asta sa faci asa ceva!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Ce greșeală! Cu un asemenea gest demonstrezi doar că ești slabă și neputincioasă și nu meriți să fii băgată în seamă.
Lasă prostiile și vino pe http://lecturirecenzate.ro/ și pe http://zinnaida.ro/, să vezi că viața e frumoasă și nu merită să renunți la ea pentru nimeni! Băieți sunt destui și întotdeauna ei o să fie cei care umblă după fete!

| WhatMeanLove a răspuns:

Iubirea este ceva fara de care nu poti trai, dar sangele este mult mai vital pentru a trai.

| WhatMeanLove a răspuns:

Iubirea este ceva fara de care nu poti traii, dar sangele este mult mai vital pentru a traii.

| Bia125 a răspuns:

Trebuie sa fii tignita sa faci asa ceva pentru un baiat. Exista peste 1000000 de baieti in lume. Daca asanumitul baiat te-a facut sa suferi, nu merita sa plangi sau sa te tai. Sper ca te-am ajutat.