| Mayyyyyy a întrebat:

V rog vreau si eu niste statusuri super frumoase:prin care sa le reprosez colegelor mele ca m-au >folositcele mai faine nu cele mai multe vor primi funda si restul voturi.

Răspuns Câştigător
| Danoninooo a răspuns:

*Ceea Ce esti Tu,eu Pot fi Oricand,Dar ce Sunt Eu, tu Nu Vei putea Fi Niciodata.
*Impotriva reprosurilor, nu se poate gasi alta aparare decat obscuritatea.
*Dacă faci suficiente reproşuri, s-ar putea ca până la urmă partenerul să le încuviinţeze şi să facă ceea ce vrei, dar nu ca semn de iubire.

Sper ca ti-am fost de ajutor`.hee hee nu stiu, nu am gasit statusuri kiss. pupicii. funda? sau vot.

5 răspunsuri:
| GroparuVesel a răspuns:

Un cerc de prieteni nu se face cu compasul.

| king4aday a răspuns:

De ce nu-ti petreci timpul multumind celor care nu te-au folosit? Ele merita bagate in seama, nu cele care ti-au facut rau.

| GeorgianaStefaniaa a răspuns:

Pai...thinking 1 "Dacă ai succese, poţi câştiga prieteni falşi şi duşmani adevăraţi. Încearcă oricum ar fi!"
2 "A fi fericit nu înseamnă că totul este perfect ci faptul că ai decis să priveşti peste imperfecţiuni."
3 Te crezi in stare sa ma poti judeca? Incearca dar mai intai fa o analiza avand ca subiect de studiu persoana ta!
4 "Viata e un joc, din care nimeni nu se poate retrage nicicand, ducand cu sine castigul"
5 Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.
6 ___[]~[:*]~ CeI care ma critica si Ma invidiaza ~[phbbbbt]~___Vor doar sa ma scHimBe___PenTru cA vad in mine ceea cE Ei nu vor Fii niciodata [!]~[:*]~[]___
Sper ca te-am ajutat:*
Baftaa:*

| coloor a răspuns:

PUMNUL-este partea de vorbire ce muta maxilarul dintr-o parte in cealalta si raspunde la intrebarea : MAI VREI?
DCand eram mic si mergeam la nunti babele ma trageau de obraji si imi zieceau: las ca o sa fie si randul tau. Acum cand sunt mare si merg al inmormantari le zic eu babelor las ca tu urmezi

| Elyy_1997 a răspuns:

1) Prietenia -i un ocean, pe care multi ar vrea, dar pana la malul celalalt. majoritatea se ineaca. (asta e mai mult despre prieteni)big grin