| alinboss52 a întrebat:

Va aparea Naruto Akippuden?

Răspuns Câştigător
| annahandball a răspuns:

Momentan acesta este doar un zvon pornit de fani. Au aparut cateva poze pe internet, dar cum Kishimoto(creatorul Naruto) nu a confirmat nimic acesta ramane un zvon.
Oricum chiar daca ar fi confirmat acest lucru ar mai trece mult timp pana va fi publica seria pentru ca Naruto Shippuden mai are mult pana sa ajunga manga(benzi desenate japoneze dupa care se fac animeurile)

1 răspuns:
Janina
| Janina a răspuns:

Da, va aparea dar peste 3-5 ani de acum! adica undeva prin 2015-2016, ffindca manga din cate observ ar fi pe la jumatate, adica versiunea shippuden si inca evolueaza!winking