| AlexForEver a întrebat:

Imi spune-ti va rog cum va fi Naruto akippuden, si cand va aparea?

3 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Inca nu exista vreo confirmare oficiala ca va aparea Akippuden. Ramane de vazut, pentru ca atunci cand se va termina Shippuden fanii vor cere o noua serie Naruto. Kishimoto ar fi declarat ca nu va mai face o alta serie, dar asa cum am spus, ramane de vazut.

| ryuu a răspuns:

Inca nu se stie daca va fi o noua serie.

| Sh0cKysteeL a răspuns:

Te anunt ca Naruto akippuden nu va aparea prea devrem deoarece dupa ce se va termina shippuden o sa se reia cursul serialului naruto shippuden sd rook leehappy