| Missin`you` a întrebat:

Va cumparaty` produse de la metropolitan? si ce produsebig grin

3 răspunsuri:
| Yarinn a răspuns:

Mi-am cumparat setul de manichiura frantuzeasca, dar nu-si merita banii. Sunt produse foatre proaste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai proasta si hoata companie! produsele sunt foarte proasta degeaba au preturi mici ca nici macar nu isi merita banii! nu incercati! Interzis aveti ocazia sa ramaneti fara par, unchi si chiar fara ten!

| miha3lala a răspuns:

Produsele Metropolitan sunt exceptionale! Sunt produse bio, foarte bune si foarte ieftine! Sunt reprezentant si le folosesc tot timpul! Eu sunt foarte multumita de ele! Pentru a vedea catalogul click aici: http://shop.metropolitans.ro/catalog_web/ Pentru a va creste venitul considerabil in scurt timp,accesati urmatorul link: http://shop.metropolitans.ro/catalog/create_account.php folosind codul de reprezentant: PMlj4urY . Produsele Metropolitan mi-au schimbat viata!
Le recomand cu incredere! Succes!