| madycoco a întrebat:

Care sunt cele mai bune produse de la Metropolitan?

Răspuns Câştigător
| scumpik a răspuns:

Pai in general aceste produse sunt bune.este o firma asemanatoare cu avon si oriflame.eu sunt reprezentanta de putin timp dar am incercat si eu produse precum parfumurile, crema de maini. pudra de fata(mi s-a parut mai buna decat cea de la avon), luci de buze, crema pentru fata din ceva plante.am fost foarte multumita iar clientii mei la fel si chiar mi-au spus ca sunt produse extrem de bune si la pret accesibil. sper ca ti-am fost de folos. pwpici

3 răspunsuri:
| LORY a răspuns:

In general sunt bune, am fost multumita de ele, in afara parfumurilor, caci nu le-am incercat... auzisem ca nu prea sunt bune, nu miros extraordinar, nu persista etc. Oricum, eu zic ca merita sa-ti iei de la iei lipgloss-uri, creme etc. plus ca au preturi acceptabile happy

| Sოﺁℓε a răspuns:

Ori unde intru tot peste intrebarea asta dau.